Dit is er eentje om in je agenda te zetten!

Na de wedstrijd UVS-Foreholte op zaterdag 7 maart vindt er in ons clubhuis een spectaculaire derde helft plaats. De inmiddels welbekende DJ Rolf zal na de wedstrijd de speakers weer laten knallen en maar liefst 2 zangers zullen de avond verder opluisteren: Johan Koolmoes en Randy Blommaert.

De 22-jarige zanger Johan Koolmoes uit Leiden heeft zijn allereerste single uitgebracht: ‘Jij bent het geluk voor mij’. Na vier jaar te hebben gezongen in kroegen en op bruiloften en partijen, zet hij nu de volgende stap in zijn muzikale carrière met een debuutsingle die zijn stijl weerspiegelt: een mix van de muziek van bekende artiesten als Marvin de Geest en Gianluca. 

Randy Blommaert is een veelgevraagde zanger, geliefd bij zowel jong als oud publiek. Deze talentvolle artiest leeft voor muziek en weet keer op keer zijn publiek te raken en te vermaken.

Dankzij zijn veelzijdigheid is Randy niet meer weg te denken uit de wereld van live-entertainment. Bij Randy is alles mogelijk. Met zijn unieke stemgeluid en enthousiasme maakt hij van elk evenement een bijzondere ervaring.

En om de avond helemaal af te maken verzorgt de Zaterdagselectie die avond een heuse loterij! Loten hiervoor zijn op de avond zelf verkrijgbaar (pin&cash), dus wees er bij en win ook nog eens mooie prijzen!

Tot daar en dan!

1 week geledenVoorbeschouwing | UVS – Foreholte
2 weken geledenUVS vecht zich naar punt op historische grond
2 weken geledenUVS wacht karaktertest op bezoek bij Stormvogels IJVV