Contact

Het hoofdbestuur is op dit moment als volgt samengesteld:

VoorzitterMat de Tombetombe035@planet.nl
SecretarisVacature 
PenningmeesterHans Hoogeveenpenningmeesteruvs@outlook.com
JeugdvoorzitterJan Hodesjeugdvoorzitter@uvs-leiden.nl
WedstrijdsecretariaatFred de Witwedstrijdsecretaris@uvs-leiden.nl

Adres

Bezoekadres: Sportcomplex Kikkerpolder I, Oegstgeesterweg 4B, 2334 BZ Leiden

Postadres: Haagweg 61, 2321 AA Leiden


Contact

Kantine 071-5174083

Wedstrijdsecretariaat 071-5155183 of klik hier voor contact via mail.

Algemeen emailadres info@uvs-leiden.nl

Routebeschrijving naar UVS

Vanuit richting Rotterdam
Richting Den Haag (A13). Bij Ypenburg volgt u de borden Voorburg/Den Haag. U komt op de Utrechtsebaan; aan het eind hiervan rechtsaf richting Wassenaar-Leiden (A44). Deze weg vervolgen tot afslag Voorhout-Noordwijk-Oegstgeest Noord. Bij de stoplichten na de afrit rechtsaf. Rijdende langs de vaart, komt u na ongeveer 1.000 meter bij de stoplichten. Hier gaat u rechtsaf. Vervolgens bij de 2e rotonde gaat u linksaf de Oegstgeesterweg op. Na ongeveer 400 meter ligt aan de rechterkant ons sportpark Kikkerpolder I.

Vanuit richting Den Haag
Richting Leiden A44. (zie verder ''uit Rotterdam'').

Vanuit richting Amsterdam
Vanaf rijksweg A44 Amsterdam-Leiden-Wassenaar-Den Haag Centrum kiest u de afslag Voorhout-Noordwijk-Oegstgeest Noord. Bij de stoplichten linksaf onder het viaduct door. Rijdende langs de vaart, komt u na ongeveer 1.000 meter bij de stoplichten. Hier gaat u rechtsaf. Vervolgens bij de 2e rotonde gaat u linksaf de Oegstgeesterweg op. Na ongeveer 400 meter ligt aan de rechterkant ons sportpark Kikkerpolder I.

Vanuit richting Utrecht
U rijdt richting Den Haag en komt op de Utrechtsebaan (zie verder ''uit Rotterdam'').

UVS, Sportpark Kikkerpolder I, Oegstgeesterweg 4B, 2334 BZ Leiden.

ElftalContactpersonen 
Zaterdag 1Kevin Krishaninfo@uvs-leiden.nl
Zaterdag 2Arnold Overdijk
Ton de Rooij
arnoldoverdijk@gmail.com
Zaterdag 3Wilfred Kurpershoek

wilfredkurpershoek@gmail.com

Zaterdag 4Mike van der Heiden

mlvdheiden@outlook.com

Zaterdag 5Richard van Rooijen
Casper van Es
caspervanes@live.nl of rvanrooijen85@gmail.com
Zaterdag 6Robbie van der Weijdenrobbievdweijden@gmail.com
VR1

Christa van Roessel

christha_van_roessel@hotmail.com
VR30+

J. Lolkes de Beer

info@whiskysite.nl
Zondag 2Francisco Cortetealc.f.cortereal@gmail.com
Zondag 3Wim Nijghwimnijgh@gmail.com
Zondag 4Misha Vierlingmishavierling@gmail.com
Zondag 5Rutger van der Welrutgervanderwel@hotmail.com
Zondag 6Sean van Beek sean.v.b1998@gmail.com
UVS45+Lorents Blankenberglorentsblankenberg@hotmail.com

Jeugdcommissie

  
Technisch coördinator bovenbouwHenk Buynmarie-jose77@hotmail.com
Technisch coördinator onderbouwVacant 
Hoofdleider JO15 t/m 19Jan Erik Stijnmanhoofdleider_bovenbouw@uvs-leiden.nl
Hoofdleider JO12 t/m 14Pim Slooshoofdleider_middenbouw@uvs-leiden.nl
Hoofdleider JO8 t/m 11Dennis Schoonderwoerdhoofdleider_onderbouw@uvs-leiden.nl
Coördinator ToernooienMichael LamersMichael.Lamers@hotmail.com 
Coördinator UkkenArjen Molagukkenvoetbal-uvs@live.nl 
Wedstrijdsecretariaat Fred de Witwedstrijdsecretaris@uvs-leiden.nl

Trainers en Leiders

  
Trainer JO19-1Nikivor van Rijnnikivorvanrijn@hotmail.com
Trainer JO17-1Dennis Rijingdennisrijling@hotmail.com
Trainer JO15-1Joël Bleichrodtjoelblei@live.nl
Trainer JO15-2Mart Spierdijkspierdijk.mart@gmail.com
Trainer JO13-1Michael Lamersmichael.lamers@hotmail.com
Trainer JO13-2Job Weststratejobweststrate@planet.nl
Trainer JO11-1Said Boutaharboutaharsaid@hotmail.com
   
   

Contactpersoon commerciële zaken

Vacant

Wedstrijdsecretariaat / ontvangst bezoekende verenigingen

Cees Verton 071-5720221 verton@telfort.nl

Ledenadministratie

Nico Erades ledenadministratie@uvs-leiden.nl

Commissie website

Ontwikkeling Sven Riethoven info@uvs-leiden.nl 
Webbeheerder Lucas Riethoven info@uvs-leiden.nl
Fotografie Jack Wolters 06-24595644 jwsportfotografie@hotmail.com

Coördinator jeugdtoernooien

Michael Lamers 06-11427983 Michael.Lamers@hotmail.com 

Technische Commissie

Voorzitter TC Lucas Riethoven info@uvs-leiden.nl

Staf zaterdagselectie

Hoofdtrainer Kevin Krishan
Assistent trainer Henk Brandt
Technisch manager Lucas Riethoven 06-11358519 info@uvs-leiden.nl
Teamleider UVS 1 Michael Lamers
Ass.scheidsrechter John Schmidt
Keeperstrainer Ronald van Kesteren
Trainer UVS 2 Arnold Overdijk
Trainer UVS 2 Ton de Rooij
Teamleider UVS 2 Leo Heijdra
Ass.scheidsrechter Alexander Brittijn
Medische staf Maurice Groenendijk
Medische staf Christa van Roessel 
Medische staf Johnny Keesman

Vertrouwenspersoon

Kitty van der Meij 06 21304008 vertrouwenspersoon@uvs-leiden.nl

Normen- en waardencommissie

André de Boer cadboer@gmail.com 

G-afdeling

G1: Fred Beerenfenger 06-30263363 fred.beerenfenger@ziggo.nl

G2: Bernard v/d Pols 06-53374856 bpols@casema.nl 

Materiaalcommissie

Humphery Leonora (hcleonora@casema.nl) en Cees Kloosterman (ceeskloosterman@ziggo.nl)

Kledingcommissie

Sonja Scheurwater (sonja1969@ziggo.nl) en Cees Kloosterman (ceeskloosterman@ziggo.nl)

Kantinecommissie

Nico Erades (nicoerades@ziggo.nl) en Sonja Scheurwater (sonja1969@ziggo.nl)