Contact

Het hoofdbestuur is op dit moment als volgt samengesteld:

VoorzitterMat de Tombetombe035@planet.nl
SecretarisVacaturesecretaris@uvs-leiden.nl (tijdelijk niet in gebruik)
PenningmeesterHans Hoogeveenpenningmeesteruvs@outlook.com
JeugdvoorzitterJan Hodesjeugdvoorzitter@uvs-leiden.nl
WedstrijdsecretariaatFred de Witwedstrijdsecretaris@uvs-leiden.nl

Adres

Bezoekadres: Sportcomplex Kikkerpolder I, Oegstgeesterweg 4B, 2334 BZ Leiden

Postadres: Haagweg 61, 2321 AA Leiden


Contact

Kantine 071-5174083

Wedstrijdsecretariaat 071-5155183 of klik hier voor contact via mail.

Algemeen emailadres info@uvs-leiden.nl
E-mailadres secretaris bestuur secretaris@uvs-leiden.nl

Routebesschrijving naar UVS

Vanuit richting Rotterdam
Richting Den Haag (A13). Bij Ypenburg volgt u de borden Voorburg/Den Haag. U komt op de Utrechtsebaan; aan het eind hiervan rechtsaf richting Wassenaar-Leiden (A44). Deze weg vervolgen tot afslag Voorhout-Noordwijk-Oegstgeest Noord. Bij de stoplichten na de afrit rechtsaf. Rijdende langs de vaart, komt u na ongeveer 1.000 meter bij de stoplichten. Hier gaat u rechtsaf. Vervolgens bij de 2e rotonde gaat u linksaf de Oegstgeesterweg op. Na ongeveer 400 meter ligt aan de rechterkant ons sportpark Kikkerpolder I.

Vanuit richting Den Haag
Richting Leiden A44. (zie verder ''uit Rotterdam'').

Vanuit richting Amsterdam
Vanaf rijksweg A44 Amsterdam-Leiden-Wassenaar-Den Haag Centrum kiest u de afslag Voorhout-Noordwijk-Oegstgeest Noord. Bij de stoplichten linksaf onder het viaduct door. Rijdende langs de vaart, komt u na ongeveer 1.000 meter bij de stoplichten. Hier gaat u rechtsaf. Vervolgens bij de 2e rotonde gaat u linksaf de Oegstgeesterweg op. Na ongeveer 400 meter ligt aan de rechterkant ons sportpark Kikkerpolder I.

Vanuit richting Utrecht
U rijdt richting Den Haag en komt op de Utrechtsebaan (zie verder ''uit Rotterdam'').

UVS, Sportpark Kikkerpolder I, Oegstgeesterweg 4B, 2334 BZ Leiden.

ElftalContactpersonen 
Zaterdag 1Patrick van Dullemeninfo@uvs-leiden.nl
Zaterdag 2Arnold Overdijkarnoldoverdijk@gmail.com
Zaterdag 3Mike de Boeraanvoederder1979@gmail.com
Zaterdag 4Jos van Alphenjvanalphen@hotmail.com
Zaterdag 5Hans Hoogeveenpenningmeesteruvs@outlook.com
Zaterdag 6Casper van Escaspervanes@live.nl
VR1Christa van Roesselchrista_van_roessel@hotmail.com
VR30+Nanouk Burgeringnanouk1979@hotmail.com
Zondag 1Daniël Kandmkanmail@gmail.com
Zondag 2Wim Nijghwimnijgh@gmail.com
UVS45+André de Boercadboer@gmail.com

Jeugdcommissie

  
JeugdvoorzitterJan Hodesjeugdvoorzitter@uvs-leiden.nl
Technisch coördinator bovenbouwHenk Buynmarie-jose77@hotmail.com
Hoofdleider JO15 tm 19André de Boercadboer@gmail.com
Hoofdleider JO11 tm 14José Schepershoofdleider_middenbouw@uvs-leiden.nl
Hoofdleider JO8 tm 10Dennis Schoonderwoerdhoofdleider_onderbouw@uvs-leiden.nl
Coördinator ToernooienMichael Lamerstoernooien@uvs-leiden.nl 
Coördinator UkkenFransine Boefukkenvoetbal-uvs@live.nl 
Technisch coördinator onderbouwRob de Jongcoordinator_onderbouw@uvs-leiden.nl

Wedstrijdsecretariaat

 Fred de Witwedstrijdsecretaris@uvs-leiden.nl

Trainers en Leiders

  
Trainer ZA2Arnold Overdijkarnold_overdijk@gmail.com 
Trainer JO19-1Kevin Krishankevinkrishan@gmail.com
Trainer JO17-1Joost den Hollanderjoostdenhollander@outlook.com
Trainer JO17-2Maickel Ververmaickelverver@gmail.com
Trainer JO15-1Michel Schoulsmichelschouls@hotmail.com
Trainer JO15-2Hans van Keekenhans.keeken@hotmail.com
Trainer JO13-1Joël Bleichrodtjoelblei@live.nl
Trainer JO13-2Michael Lamersuvstoernooien@hotmail.com
Trainer JO11-1Ayoub el Houarihala1993@live.nl
   

Contactpersoon commerciële zaken

Ron van der Weijden 06-22392820

Wedstrijdsecretariaat / ontvangst bezoekende verenigingen

Cees Verton 071-5720221 verton@telfort.nl

Ledenadministratie

Nico Erades 06-25131221 ledenadministratie@uvs-leiden.nl

Commissie website

Ontwikkeling Sven Riethoven info@uvs-leiden.nl 
Webbeheerder Lucas Riethoven info@uvs-leiden.nl
Fotografie Jack Wolters 06-24595644 jwsportfotografie@hotmail.com

Coördinator jeugdtoernooien

Michael Lamers 06-11427983 toernooien@uvs-leiden.nl

Technische Commissie

Voorzitter TC Lucas Riethoven info@uvs-leiden.nl

Staf zaterdagselectie

Hoofdtrainer Patrick van Dullemen
Assistent trainer Henk Brandt
Technisch manager Lucas Riethoven 06-11358519 info@uvs-leiden.nl
Teamleider UVS 1 Michael Lamers
Ass.scheidsrechter John Schmidt
Keeperstrainer Andrew Bontje
Trainer UVS 2 Arnold Overdijk
Ass.scheidsrechter Alexander Brittijn
Medische staf Maurice Groenendijk
Medische staf Christa van Roessel 

Vertrouwenspersoon

Kitty van der Meij 06-53584670 vertrouwenspersoon@uvs-leiden.nl

Normen- en waardencommissie

André de Boer cadboer@gmail.com

G-afdeling

Fred Beerenfenger 06-30263363 fred.beerenfenger@ziggo.nl